Biz Kimiz


Kablo sektöründe 1999 yılından beri İstanbul Karaköy ve Perpa ofislerinde pazarlama ve satış faaliyetlerini yürüten firmamız, 2009 yılında TURKAB KABLO SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNİ kurarak Tuzla’daki üretim tesislerinde Harmonize Kablolar, Enerji Kabloları, Kumanda Kabloları, Asansör ve Vinç Kabloları, Dalgıç Motor Pompa Kabloları gibi ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesiyle üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Üretim

Turkab Kablo, termoplastik ve termoplast yalıtımlı ve dış kılıflı, 300/500 V, 450/750V ve 0.6/1kV voltaj aralıklarındaki standart yuvarlak ve yassı kablolar ile özel dizayn enerji kabloları üretimi yapmaktadır.

Lokasyon

Firmalarımız, fabrika, merkez ofis & mağaza ve depo olmak üzere İstanbul içinde 3 ayrı lokasyonda faaliyet yürütmektedir.

Sektörler

Ürünlerimiz; elektrik, inşaat, sanayi ekipmanları, tarım-sulama, hayvancılık-aydınlatma, iklimlendirme-soğutma gibi pek çok sektörde yurtiçinde ve yurtdışında güvenle kullanılmaktadır.

Kalite ve Güvenlik

Hammadde, ara ürün ve ürünlerimiz, üretim süreci boyunca düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Paketleme

Ürün çeşitlerine ve kesitine uygun olarak paketleme alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Nakliye ve Lojistik

Siparişleriniz, İstanbul içine, yurtiçine ve yurtdışına en uygun sürelerde doğru lojistik yöntemlerle sevk edilir.

Son Haberler


Yassı Kablo – Hızlı teslim ve avantajlı kablo fiyatları

Asansörler için Yassı Kablo H05VVH6-F , Dalgıç Pompalar için Yassı Kablo (Yassı TTR) H07VVH6-F . Yassı ve yuvarlak Kumanda Kablolarında yüksek kalite, avantajlı kablo fiyatları ve uygun teslim sürelerini bir arada sunuyoruz. Hızlı teslim sürelerimizden yararlanmak için satış ofislerimizle iletişime geçiniz.
Devamı

KATALOG


Ürünler


YVZ3V, NYFGbY, 0.6/1kV Zırhlı Kablolar

Enerji

H07V-K

Harmonize

YXV, N2XY 0.6/1kV XLPE Kablolar

Enerji

H07V2-K

Harmonize

Vinç Kabloları / Pendant-Flex

Özel

H05VVH6-F Asansör Kabloları

Harmonize
Close Menu