TURKAB Kablo

Kablo sektöründe 1999 yılından beri Istanbul Karaköy ve Perpa ofislerinde pazarlama ve satış faaliyetlerini yürüten firmamız, 2009 yılında TURKAB KABLO SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ’ni kurarak Tuzla’daki üretim tesislerinde Harmonize Kablolar, Enerji kabloları,Dalgıç Motor Pompa Kabloları, Kumanda Kabloları, Asansör ve Vinç Kabloları, gibi ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesiyle üretim faaliyetlerine başlamıştır.

Vizyonumuz


Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapan TURKAB KABLO, üretime başlamasına paralel olarak Tüv – EN ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemini oluşturmuş ve ürün yelpazesinde bulunan ürünler için TSE belgelerini almayı başarmıştır.

En yeni teknolojik ekipmanın kullanıldığı fabrika laboratuvarımızda, kalite kontrol faaliyetlerinin titizlikle yürütülmesi ilke edinilmiştir.


Misyonumuz


TURKAB KABLO, sektörün tecrübeli isimlerinden oluşan ekibi ve süreklilik gösteren makine, teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarının yanı sıra, müşteri ve çözüm odaklı çalışma anlayışıyla, ulusal ve uluslararası pazarlarda tercih edilen markalar arasında edindiği yeri sağlamlaştırarak, daha çok sayıda tüketiciye ulaşmayı hedeflemektedir.

H07V-K

Harmonize

YXV, N2XY 0.6/1kV XLPE Kablolar

Enerji

H07V2-K

Harmonize

H07VVH6-F

Harmonize

Close Menu